Täna MM-il: Jagor tahab poolfinaalis end ületada

4.-13. augustini Londonis peetavatel maailmameistrivõistlustel on esmaspäeval, 7. augustil võistlustules üks eestlane – Jaak-Heinrich Jagor. Jagor tuleb täna õhtul starti meeste 400 meetri tõkkejooksu poolfinaalis.

Oma eeljooksus sai ta eile ajaga 49,81 kolmanda koha ning pääses probleemideta edasi. Poolfinaalid algavad kell 22.15, eestlane jookseb teises poolfinaalis, mis algab kell 22.30.

Jagori jaoks oleks MM-i finaalikoht korralik eneseületus, varem pole ta MM-il ega olümpial isegi poolfinaali jõudnud. Kõigi kolme poolfinaali peale on eestlase isiklik rekord 49,37 parem vaid ühest konkurendist – Argentina jooksjast Guillermo Ruggerist (49,69). Sel hooajal on Jagor jooksnud 49,38.

Sportlane ise ütles pärast eelvõistlust, et tahab poolfinaalis enamat. “Närv natuke kõditas, aga tegelt oligi vaja, et ennast pingutama panna. Aga mu janu ei ole veel selle jooksuga kustutatud. Mul on rohkem vaja järgmises ringis välja panna,” kommenteeris Jagor ERR-ile.

Võistluste ajakava (Eesti aegadega) on leitav Eesti Kergejõustikuliidu kodulehelt. Tulemusi näeb IAAF-i kodulehelt.

MM-ist näitab otseülekandeid ERR.

Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Utilitas, Kalev, Audi, Tradehouse, Värska Vesi, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee. Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio KUKU.

 

Lisainfo:

Kristel Berendsen

Koondise juht

tel: 528 9062

kristel@ekjl.ee

 

 

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST