Täna alustavad noorte suveolümpiamängudel võistlust kergejõustiklased

Täna, 21. augustil alustavad noorte OM-il ka meie kergejõustiklased. Esimesena on kell 13:35 noormeeste kuulitõuke kvalifikatsioonis võistlustules Kert Piirimäe. Tund aega hiljem algab noormeeste kaugushüppe kvalifikatsioon, kus võistleb Hans-Christian Hausenberg. Kell 15:15 algavas noormeeste vasaraheite kvalifikatsioonis teeb kaasa Georg Kaspar Räni ja 5 minutit hiljem algab neidude kuulitõuke kvalifikatsioon, kus võistleb Valeria Radajeva.

Noorte OM-ilt saab otseülekandeid jälgida alade kaupa Olympic TV kaudu nii veebis (http://nanjing.ovp.olympic.tv/) kui ka mobiilis (nii Android kui ka iOS seadmetel). Aladelt, kus Eesti sportlased võistlevad, ei tehta otseülekannet vaid jalgratta- ja purjetamisvõistlustelt.

Eesti Olümpiakomitee on Eesti spordi katusorganisatsioon. EOK tagab tippsportlaste ettevalmistuse ja osalemise rahvusvahelistel tiitlivõistlustel, viib ellu noorsportlastele suunatud järelkasvuprogramme ning suurendab positiivsete eeskujude kaudu ka liikumisharrastuse kandepinda. EOK tegevust finantseeritakse suures osas ettevõtete sponsortoetuste abil. EOK sponsorid on Elion Ettevõtted, EMT, ERGO, Ilves Extra, JCDecaux, Monton, NIKE, Olympic Casino Eesti, Paf Grupp, Silberauto.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST