Tallinnas koguneb Euroopa Kergejõustikuliidu arengukomitee

22.-24. märtsini toimub Tallinnas Nordic Hotel Forumis Euroopa Kergejõustikuliidu arengukomitee kevadine töökoosolek, kus arutatakse kergejõustiku jätkusuutliku arengu ning kandepinna laiendamisega seotud teemasid.

Eestist on arengukomitesse valitud Eesti Kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi, kes tõi välja olulisemad Tallinnas arutlusel olevad küsimused: „Vaatluse all on erinevate riikide kogemused järelkasvuprojektide arendamisel ja nende tutvustamise kavad – kusjuures Eestil on siinkohal jagada nii U23 kui ka U20 järelkasvukoondiste positiivseid kogemusi -, liikumisharrastusürituste propageerimine üldisemalt ning harrastajate kaasamine kergejõustiku arendusse.“ Teigamägi lisas, et töökoosolekul arutatakse ka erinevad treeneritöö-, innovatsiooni- ja arendustöö auhindu ning arutatakse Euroopa Kergejõustikuliidu nõukogu otsuseid ja tehakse omapoolseid ettepanekuid.

Euroopa Kergejõustikuliidu arengukomiteesse kuuluvad 11 Euroopa liikmesriigi – Hollandi, Iirimaa, Suurbritannia ja Põhja-Iirimaa, Prantsusmaa, Ungari, Saksamaa, Itaalia, Bosnia ja Hertsegoviina, Ukraina, Malta ning Eesti – esindajad. Nii on Tallinnas teiste seas kohal Euroopa Kergejõustikuliidu asepresident ning arengukomitee esimees Jean Gracia, Rahvusvahelise Kergejõustikuliidu ja Euroopa Kergejõustikuliidu nõukogu liige Sylvia Barlag ja Ungari, Saksamaa ning Bosnia ja Hertsegoviina kergejõustikuliitude peasekretärid Marton Gyulai, Frank Hensel ja Milan Pedalo.

Euroopa Kergejõustikuliidu arengukomitee on üks kahest Euroopa Kergejõustikuliidu alla kuuluvatest komiteedest. Komitee valitakse neljaks aastaks ning selles koosseisus töötab perioodil 2011-2015. Lisaks arengukomiteele tegutseb liidu juures ka võistluste komitee.

Lisainfo:
Sirje Lippe
EKJL peasekretär
Tel: 50 62 390
E-post: sirje@ekjl.ee

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST