Suvine kergejõustikuhooaeg saab avalöögi Tartus

Algaval suvehooajal toob MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi koostöös BIGBANKiga spordisõpradeni juba traditsiooniks kujunenud Gustav Sule, Valter Kalami ja Heino Lipu mälestusvõistlused ning Sillamäe kõrgushüppegala.

Suvise kergejõustikuhooaja avanguks on 49. Gustav Sule mälestusvõistlused, mis toimuvad juba täna, 28. mail Tartus Tamme staadionil. Võistlus on Eesti koondise üheks Euroopa võistkondlike meistrivõistluste katsevõistluseks, kus peaalaks on traditsiooniliselt meeste odavise.

“Lähikuudel on tulemas veel mitu olulist võistlust, kus Eesti paremiku kõrval löövad kaasa ka tugevad välisvõistlejad. Spordipublikule peaks algav suvehooaeg seega parajalt pinget ja põnevust pakkuma,” rääkis MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi juhatuse liige Mati Lilliallik.

AS BIGBANKI juhatuse esimehe Kaido Saare sõnul on Eesti kergejõustiku toetamine olulise tähtsusega, mistõttu jätkub ka koostöö MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubiga. “Soovime jätkuvalt anda oma panuse Eesti kergejõustiku arengusse ja jääme huviga ootama, milliseid elamusi pakub algav hooaeg nii meie sportlastele kui nende poolehoidjatele,” ütles BIGBANKi juhatuse esimees Kaido Saar.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST