Suvepealinnas selgusid Eesti vasaraheite karikavõitjad

Pühapäeval, 7. veebruaril Pärnu Niidupargi staadionil toimusid Eesti talvised vasaraheite karikavõistlused täiskasvanute ja U18 arvestuses.

Kümnekonna miinukraadiga toimunud võistlusel Pärnus näitas meestest kõige pikemat vasarakaart Adam Paul Kelly. Audentese SK sportlane võidutses neljanda vooru tulemuse 66.49-ga ning kaitses möödunud aasta karikavõitu.

Teise koha võitis Toomas Tankler täpselt 62 meetrise vasarakaarega. Kolmanda koha teenis Järvamaa spordiklubi esindaja Neemo Kull, kelle parimaks katseks mõõdeti 54.76.

Naiste võistlusel teenis esikoha Adam Kelly õde Annika Emily (TÜ ASK), kes sai parimal katsel kirja 53.30. Teise koha võitis 51.10-ga Niidupargi KJK sportlane Gertu Küttmann.

Neidude U18 võistluse võitis Audentese spordikooli esindaja Eileen Pärdu 47.12-ga. Niidupargi spordiklubi sportlane Liisi Lembit oli 43.83-ga teine.

Noormeeste U18 mõõduvõtul oli näitas pikimat vasarakaart Alar Reiljan (Nõmme KJK), parimaks tulemuseks mõõdeti 60.70. Manfred Männamaa (Audentese SK) oli 53.30-ga teine ja Niidupargi kergejõustikuklubi esindaja Kaspar Kõplas 47.88-ga kolmas

Eesti talvistel karikavõistlustel osales neljas vanusegrupis veerandsada sportlast.