Superliigas võistlev Eesti koondis ootab fänne nädalavahetusel endale kaasa elama

Esimeste Euroopa mitmevõistluse meistrivõistluste superliigaks on Eesti koondis seadnud endale eesmärgi teha 1.-2. juulil Kadrioru staadionil hea võistkondlik tulemus.

Eestit esindavad meeste kümnevõistluses Janek Õiglane, Karl Robert Saluri, Kristjan Rosenberg ja Markus Leemet ning naiste seitsmevõistluses Grit Šadeiko, Mari Klaup, Margit Kalk ja Hanna-Mai Vaikla.

Superliigas on kokku seitse Euroopa parimat mitmevõistluse riiki – Eesti koondis võistleb Valgevene, Prantsusmaa, Suurbritannia ja Põhja-Iirimaa, Poola, Ukraina ning Šveitsi võistkondadega.

Võistkondlikus arvestuses liidetakse kolme parima mehe ja kolme parima naise punktid.

Kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi usub, et Eesti koondis on valmis nädalavahetusel kõrge koha nimel võistlema: „Loodan, et tuleb väga huvitav ja lõpuni pingeline võistlus.“ 

Võistlused algavad laupäeval kell 10.30 ning pühapäeval kell 10.00. Piletid on saadaval kohapeal. Päevapilet maksab 5 eurot ning sooduspilet 3 eurot. Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele soodustust tõendava dokumendi esitamisel. Kuni 7-aastased lapsed, puudega inimesed ning nende saatjad pääsevad staadionile tasuta.

Võistluste kodulehekülg –  https://www.superliiga2017.ee

Võistluste teleülekannet saab vaadata TV6 ja Delfi TV vahendusel.

Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Utilitas, Kalev, Audi, Tradehouse, Värska Vesi, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee. Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio KUKU.

Lisainfo: koondise juht Andres Aavik (tel + 372 517 0239).

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST