Superliiga otseülekanne Delfi TV-s

Delfi TV näitab laupäeval ja pühapäeval täispikkuses otseülekandes mitmevõistluse Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste superliiga heitluse Kadrioru staadionilt.

Kahel päeval näeb Delfi TV-s Kadrioru staadionilt pea 20 tundi otsepilti – mõlema võistluspäeva alad, intervjuud, paremate hetkede kordused. Otseülekannet kommenteerivad legendaarne raadiohääl Erik Lillo ja omaaegne Eesti tippkümnevõistleja Aivo Normak. Kergejõustikustuudios intervjueerib osalejaid, treenereid ja asjatundjaid Delfi reporter Karl Rinaldo.

29.-30. juunil Tallinnas toimuv Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste superliiga tõotab tulla kõrgetasemeline – erinevate riikide koondistes on üles antud mitmed tiitlivõistluste medalitega pärjatud mitmevõistlejad.

Ukraina kümnevõistleja Oleksei Kasjanov saavutas 2009. aasta Torino sise-EMil Mikk Pahapilli järel hõbemedali ning sama autasu pälvis ka eelmisel aastal Istanbuli sise-MMil ja Helsingi EM-il. Pahapilli põlise konkurendi isiklik rekord pärineb 2009. aastast Berliini MMilt – 8479 punkti. Ukraina võistkonna koosseisus saabub Tallinna ka 2013. aaasta Göteborgi sise-EMi kolmas naine – Hanna Melnychenko.

Naiste seas on kohal kogu 2013. aasta Göteborgi sise-EMi esikolmik, kuna lisaks prantslanna Antoinette Nana Djimoule ja Melnychenkole tuleb Tallinnas starti ka Valgevene esindaja Jana Maksimava, kes Göteborgis oli hõbedanaine.

Eesti kümnevõistlejaid esindavad Mikk Pahapill, Kaarel Jõeväli, Hendrik Lepik ja Andres Raja, seitsmevõistlejaid Grit Šadeiko, Mari Klaup, Terje Kaunissaar ja Karol Rahuoja.

Otseülekannet toetavad DFDS Seaways, PAF, Elion, Nike, Atria, Teooria.ee, Sebe ja Eesti Olümpiakomitee.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST