Staadionijooksusarja III etapil võidutsesid Allase ja Meier

Fotod: erakogu

Esmaspäeval, 20. juunil toimus Rakveres Eesti Staadionjooksusarja III etapp, kus distantsiks oli 1500 m. Võistlusel püstitati hulgaliselt isiklikke rekordeid.

Meeste 1500 m distantsi läbis kõige kiiremini Olavi Allase (Tartu SS Kalev), kes sai ajaks 3:50.67. Selle tulemusega läks Allase hooaja edetabelit juhtima. Teise koha sai Kalev Hõlpus (Rapla JK), kelle tulemus 3:53.65 annab hooaja edetabelis teise koha. Kolmandaks jooksis end Karel Hussar (SK Jooksupartner) ajaga 3:55.15.

Naiste arvestuses sai esikoha Helin Meier (Nõmme KJK) ajaga 4:31.98, mis tähistab ühtlasi hooaja edetabeli parimat tulemust. Teise koha sai Laura Maasik (Nõmme KJK) tulemusega 4:36.03 ning kolmanda koha sai Birgit Pihelgas (SK Altius) ajaga 4:38.37.

Kõik tulemused

Staadionijooksusarja IV etapp toimub 26. juunil Eesti meistrivõistluste raames, kus distantsiks on 5000 m.