SPORTLIO on avatud!

Sportlio on veebikeskkond, kus sportlased saavad luua endale sportlasprofiili. Iga profiil on eriline, kuna tulemused on erinevad. Sportlio moodustab kasutaja poolt sisestatud tulemuste põhjal graafikud, millelt on näha sportlase tulemuste arengut (aga ka võimalikke seisakuid, kui nt vahepeal oli vigastus). Profiilile saab lisada ka videosid ja pilte, olles nii atraktiivsem potentsiaalsetele sponsoritele.

Sportlio eesmärk on edendada sporti ning aidata eelkõige just noortel sportlastel ennast reklaamida. “Sportlased peaksid olema aktiivsemad (treeningute väliselt), sest niisama toetuseid ei saa,” ütles Sportlio tegevjuht ja mitmevõistleja Mikk Meerents. Ta lisas, et just seetõttu see keskkond loodigi, et ei oleks segavaid postitusi ning reklaame, vaid saaks keskenduda sportlasele ja tema tulemustele – igaüks saab näha neid ning olla kursis sportlase võistlustulemuste ning üldise tegevusega. Täiendavate võimalustena tõi Meerents esile ka seda, et profiili järgi on näha, kui aktiivne on sportlane erinevates sotsiaalvõrgustikes ning millega ta vabal ajal tegeleb. “Paljud toetajad peavad otsuste tegemisel määravaks ka trennivälist aktiivsust,” ütles Sportlio meeskonda heade ideede ja ettepanekutega toetanud Ott Kiivikas.

Kõigil, kellel on huvi mõne sportlase tegevuse vastu saab hakata fänniks. Konto loomisel hakkab fänn saama e-postile teavitusi sportlase profiiliuuenduste kohta.

Veebikeskkonna arendamisel on suurel määral kaasa löönud ka olümpiavõitja Gerd Kanter: „Noorsportlasel on väga raske leida toetajaid ja usun, et läbi sellise lehe võiks enda tutvustamine olla natuke lihtsam.”

Liituda saab: www.sportlio.com

Ettepanekud ja soovitused: mikk@sportlio.com

Facebook: www.facebook.com/sportlio

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST