Spordivõistluste korraldajatele mõeldud platvorm – sportos.ee

Sportos OÜ on avanud uue avaliku veebikeskkonna sportos.ee, mis viib kokku spordiürituste korraldajad ning järjest suureneva spordisõprade hulga.

„Aasta tagasi loodud SPORTOS infosüsteem on väga heaks töövahendiks võistluste korraldajatele, mille abil on võimalik säästa palju aega ning tööjõudu. Võistlusinfo ning registreeringute haldamine, stardinimekirjade ja tulemuste koostamine käib kõigest mõne nupuvajutusega,“ sõnas Sportos OÜ juhatuse liige Sander Maasing.

„Kuna soovisime lihtsustada ka spordivõistlustest osavõtjate toiminguid, siis selleks saigi sportos.ee veebikeskkond loodud. Seal on võimalik tutvuda võistluskalendriga ning lihtsalt võistlustele registreeruda. Lisaks on võimalus heita pilk varasematele tulemustele ning võrrelda neid enda ja oma sõprade tulemustega. Väga hea viis jälgimaks sportlikku arengut läbi aastate,“ lisas Maasing.

Sportos infosüsteemiga liitus möödunud sügisel suusamaratonide sari Estoloppet ning peagi lisandus ka Eesti Rahvavelotuur, EMT Rullituur ning Jõgeva Rattaralli. Tänaseks on olemas kokkulepped ka mitmete teiste võistluste korraldajatega.

„Sportos.ee keskkonna avamine on kaasa toonud märgatava võistluskorraldajate huvi suurenemise. Esmane tagasiside näitab, et spordisõpradele meie süsteem meeldib,“ lausus Sportos OÜ juhatuse liige ja IT-arenduse eestvedaja Kristjan Habakukk.

„Oleme loonud mahuka süsteemi, et aidata spordisõpradel kiirelt, mugavalt ja ülevaatlikult registreeruda just oma lemmikvõistlusele ning saada üritusega seotud infot. Samuti vähendab Sportos IS-i kasutamine olulisel määral võistluskorraldaja tööd ja vaeva. Lisaks registreeringute ja tulemuste jälgimisele on tänu koostööle sportfoto.ee keskkonnaga võimalik silma peal hoida ka võistlejatest tehtud fotodel. Panustame sportos.ee keskkonna arendamisse igapäevaselt ning juba õige pea on oodata uusi ja põnevaid lahendusi, “ lisas lõpetuseks Habakukk.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST