Sillamäel püstitati uued 24 tunni jooksu Eesti rekordid

Sillamäe terviserajal toimunud 24 tunni jooksul püstitasid Eesti rekordi pealinlane Vladimir Frolov ja Saaremaa esindaja Raili Rüütel.

Elus esimest korda nii pikal ultrajooksul osalenud spordiklubi ETR esindaja Vladimir Frolov läbis ööpäeva jooksul üle 237 kilomeetri. Seda on ligemale viis kilomeetrit rohkem kui viis aastat tagasi Silver Eensaare joostud senine Eesti tipptulemus.

Frolovile järgnes Aivars Bondars Lätist (225,53) ning Eesti kõigi aegade seitsmenda tulemuse jooksnud German Terehhov.

Naiste 24 tunni jooksus on uued Eesti rekordnumbrid tänasest 199,25 km. Raili Rüütel, kes uue tippmargini jõudis, oli väga lähedal ka 200 km piirile, aga võttis kaheaastase vaheaja järel Eesti rekordi taas enda valdusesse.

Naiste arvestuses sai Raili Rüütel teise koha, võistluse võitis Sigita Vace (Läti, 202,95 km). Ulvi Lond sai uue isikliku rekordiga 189,24 kolmanda koha.