Septembris toimub spordinädal

23.-30. septembril korraldavad Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile kolmandat korda Eestis  spordinädalat. Nädala eesmärgiks on pakkuda võimalikult paljudele Eesti elanikele toredaid ja positiivseid liikumisega seotud kogemusi.

Spordinädala tegevused on mõeldud kogu elanikkonnale ning loodame, et igaüks leiab endale sobiva sündmuse, millel osaleda. Siinkohal kutsume ka kõiki kergejõustikuklubisid üles oma treeningutest ja võistlustest teada andma!  

Ülevaate Spordinädal 2017 kampaaniaga liitunud organisatsioonidest ja spordinädala programmist leiad menüüpunkti Sündmused alt.

Rohkem infot ja registreerimiskeskkonna leiab siit: http://www.spordinadal.ee/et

Spordinädala kergejõustikusündmusi kajastame Eesti Kergejõustikuliidu kodulehel ja Facebooki lehel.
Igas vanuses jooksuhuvilistel on taas võimalik osaleda Endomondo-põhisel üle-eestilisel Cooperi testil, spordinädala kalendrisse on lisandunud mitmeid jooksuvõistlusi, avatud treeninguid, koolide ja lasteaedade spordipäevi.

Meenutame, et IAAFi “Laste kergejõustiku” koolituse läbinud treeneritel ja õpilastel on õigus Eesti Kergejõustikuliidule kuuluvaid  “Laste kergejõustiku” võistlusvahendeid laenutada. Piirkondlike koordinaatorite kontaktandmed leiate siit.

Maikuus toimunud rahvusvahelise kergejõustikunädalal toimunust saate lugeda Eesti Kergejõustikuliidu kodulehelt.

Oma klubi või kooli spordinädala lingi ja lisateabe (Facebooki lehe, plakati, video vms) palume saata e-posti aadressil mariken@ekjl.ee

Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Utilitas, Kalev, Audi, Tradehouse, Värska Vesi, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee. Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio KUKU.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST