Selgusid TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja võitjad

Pildil kõikide vanuseklasside võitjad | Foto: Marko Mumm/EKJL

Eile jõudis Rakveres lõpule TV 10 Olümpiastarti 51. hooaeg. Kahe päeva jooksul selgusid igas vanuserühmas parimad mitmevõistlejad. Koolide arvestuses saavutasid esikoha Rakvere Reaalgümnaasium ja Orissaare Gümnaasiumi ning Tornimäe Põhikooli ühendvõistkond.

Nooremate tüdrukute kuuevõistluse võitis Marietta Verst (IND Luunja Keskkool) 4789 punktiga. Teise koha saavutas Loore Liis Viidik (IND Kadrioru Saksa Gümnaasium) 4727 punktiga ning kolmanda koha sai Sofia Suprun (IND Tallinna Lasnamäe Gümnaasium) 4645 punktiga.

Nooremate poiste üheksavõistluses krooniti võitjaks Devon Järvekülg (Paikuse Kool), kes kogus 5629 punkti. Teise koha sai 5532 punktiga Rigon Stefen Pappel (IND Randvere Kool) ning kolmas oli Konrad Kruuse (IND Audentese Erakool), kes kogus 5506 punkti.

Vanemate tüdrukute kaheksavõistluse võitjaks tuli Ellen Ingrid Aadamsoo (IND Tallinna Prantsuse Lütseum) 7109 punktiga. Teiseks tuli Maarja-Liis Nurja (Tartu Tamme Kool), kes kogus 6852 punkti ning kolmanda koha sai Marili Paimre (Kuressaare Nooruse Kool) 6671 punktiga.

Vanemate poiste tasavägises võistluses saavutas esikoha Gregor Kiriland (Tarvastu Gümnaasium), kes kogus üheksa alaga 7779 punkti. Teise koha sai 7749 punktiga Kaspar Isand (IND Tallinna Inglise Kolledž). Kolmandaks tuli Sebastian Nuutmann (IND Gustav Adolfi Gümnaasium) 7433 punktiga.

Suurte koolide arvestuses tuli sarja võitjaks Rakvere Reaalgümnaasium ning väikeste koolide arvestuses võitis napi eduga Orissaare Gümnaasiumi ja Tornimäe Põhikooli ühendvõistkond.