Seitsmevõistluse valitsev Euroopa meister võistleb järgmisel nädalal Tallinnas

Prantsusmaa tegi teatavaks oma koondise järgmisel nädalavahetusel 29.-30. juunil Tallinnas toimuvaks Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste superliiga jõuprooviks. Koondise liider on valitsev Euroopa meister Antoinette Nana Djimou.

Nana Djimou on kahekordne Euroopa sisemeister nii 2011. kui ka käesolevast aastast ning võidutses 2012. a suvel Helsingis toimunud Euroopa meistrivõistlustel. 27-aastase prantslase isklik rekord pärineb eelmise aasta Londoni olümpiamängudest, mil ta saavutas 6576 punktiga  6. koha.

Nimekaim kümnevõistleja Prantsusmaa koondises on Kevin Mayer, kelle senine parim saavutus on hõbemedal 2013. a Göteborgi sise-EMilt. Prantsuse kümnevõistleja on eestlastele tuttav ka 2011. a Tallinnas toimunud juunioride EM-ist, mil ta triumfeeris võistluste rekordi 8124 punktiga. Mayeri isiklik rekord on eelmisest aastast pärinev 8447 p.

Lisaks kuuluvad Prantsusmaa 8-liikmelisse võistkonda Rudy Bourguignon, Florian Geffrouais, Jeremy Lelievre, Marisa De Aniceto, Rokhaya Mbaye ja Merryl Mbeng.

Prantsusmaa koondis saabub Eestisse 27. juunil.

Euroopa mitmevõistluse karikavõistluste superliiga toimub Tallinnas Kadrioru staadionil 29.-30. juunil. Lisaks Eestile osalevad Valgevene, Prantsusmaa, Suurbritannia ja Põhja-Iirimaa, Itaalia, Poola, Venemaa ja Ukraina võistkonnad – kokku kaheksa Euroopa parimat mitmevõistluse riiki. Piletid saadaval kohapeal.

Lisainfo kodulehel –  http://ecce2013tallinn.org.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST