Rakveres toimub TV 10 Olümpiastarti sarja neljas etapp

Sel laupäeval, 30. mail selgitatakse Rakvere staadionil toimuval TV 10 Olümpiastarti võistlussarja neljandal etapil väja parimad nii kaugushüppes, kettaheites, palliviskes kui ka 1000 ja 600 meetri jooksudes. Rakveres osaleb ligi 400 noort kergejõustiklast kokku 64 koolist.

Pärast kolme etappi juhib suurte (üle 250 õpilasega) koolide arvestust Rakvere Gümnaasium, järgnevad Rakvere Reaalgümnaasium ja Viljandi Paalalinna Kool. Väiksemate (alla 250 õpilasega) koolide arvestuses on liider Orissaare Gümnaasium, Parksepa Keskkooli ja Osula Põhikooli ning Sõmerpalu Põhikooli ühendvõistkonna ees.

Võistlused algavad laupäeval kl 12.00. Detailse ajakavaga saab tutvuda Eesti Kergejõustikuliidu kodulehel – http://www.ekjl.ee/content/editor/files/Ajakavad_ja_muu/Ajakavad_juhendid/ajakava_tv10_4_20150530.pdf

TV 10 Olümpiastarti IV etapi kokkuvõttev erisaade on  ETV2 ekraanil 31. mail kell 20.00. Saate toimetaja ja režissöör Anu Säärits, reporter Laura Kalam, operaatorid Arvo Mägi, Magnus Suitso, Indrek Mänd, monteerija Villu Martverk.

Parimaid koolilapsi autasustab Saaremaalt pärit värvika taustaga keskmaajooksja Andi Noot, kes valmistub Tallinnas toimuvateks Euroopa U23 meistrivõistlusteks.

Rakveres toimuval TV 10 Olümpiastarti IV etapil on oma müügibokisiga väljas Eesti Kergejõustikuliidu peasponsor ja TV 10 Olümpiastarti koostööpartner Nike.

1971. aastast ETV sporditoimetuse ja Eesti Kergejõustikuliidu koostöös toimuv kergejõustikusari on maailmas ainulaadne noortesporti propageeriv võistlus ja vanim saatesari Eestis. Võistlussarjast on jõudnud olümpiale: Gerd Kanter, Aleksander Tammert, Andrus Värnik, Mikk Pahapill, Andres Raja, Ksenija Balta, Kaire Leibak, Marek Niit, Rasmus Mägi, Grit Šadeiko, Kaie Kand, Moonika Aava, Tarmo Jallai, Taavi Peetre, Marko Aleksejev, Kristjan Rahnu, Lauri Leis, Marko Turban, Anu Kaljurand, Eha Rünne, Valter Külvet, Andrei Nazarov jt.

TV 10 Olümpiastarti sarja kodulehekülg  – http://www.ekjl.ee/tv10os

TV 10 Olümpiastarti peasponsor on Kalev, joogipartner Vichy Vivasport ning toetajad Nike, Acme, Skypark, Sportland, Orbit, Eesti Kultuurkapital ja Eesti Olümpiakomitee

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST