Rakveres selgusid U18, U20 ja U23 vanuseklasside Eesti meistrid

Foto: Marko Mumm/EKJL

3.-4. juulil selgitasid U18, U20 ja U23 vanuseklasside kergejõustiklased välja Eesti meistrid.

U18 vanuseklass

U18 vanuseklassis krooniti kolmekordseks Eesti meistriks Tristan Konso (Rakvere KJK ViKe), kes oli kiireim nii 100 m jooksus (aeg 10.78), 200 m jooksus (21.95) kui 110 m tõkkejooksus (13.65).

Kolme kuldmedaliga sõitis koju ka Sten Erik Iir (Tartu SS Kalev), kes oli parim kettaheites tulemusega 56.56, kolmikhüppes tulemusega 14.00 ja odaviskes tulemusega 61.55.

Kahekordseteks Eesti meistriteks krooniti Hendrik Hang (Rakvere KJK ViKe) 1500 m jooksus (4:26.30) ja 3000 m jooksus (9:23.83), Naomi Toomenurm (Pärnu SK Altius) 1500 m jooksus (4:42.48) ja 800 m jooksus (2:17.99), Hedi Andre (SK Elite Sport) 400 m jooksus (58.32) ja 400 m tõkkejooksus (1:02.93) ning Ervin Markus Raudsepp (Audentese SK) 400 m jooksus (50.87) ja 800 m jooksus (2:02.61).

U20 vanuseklass

U20 vanuseklassis võitis kolm kuldmedalit Viola Hambidge (Pärnu SK Altius) – 400 m jooksus ajaga 56.22, 100 m tõkkejooksus ajaga 14.22 ja 200 m jooksus ajaga 24.91.

Kaks kuldmedalit võitsid Anna Panenko (KJK Atleetika) kaugushüppes (5.89) ja kolmikhüppes (13.23), Raiko Kahr (Audentese SK) 110 m tõkkejooksus (14.29) ja 200 m jooksus (21.79), Mia Lisett Meringo (Rae Kergejõustik) 100 m jooksus (12.20) ja 400 m tõkkejooksus (1:00.99), Romet Kivi (SK Viraaž) 400 m jooksus (48.84) ja 400 m tõkkejooksus (53.74), Sten Sihver (TÜASK) 800 m jooksus (1:57.42) ja 1500 m jooksus (4:04.55) ning Hendrik Kookmaa (Saue KJK) odaviskes (59.47) ja kettaheites (54.31).

U23 vanuseklass

U23 vanuseklassis tulid kahekordseteks Eesti meistriteks Tony Ats Tamm (Audentese SK) – 100 m jooksus (11.14) ja 200 m jooksus (22.42), Kristo Mägi (KJK TIPP) – 400 m jooksus (49.36) ja 800 m jooksus (1:56.91), Morten Siht (VAK Staier) – 3000 m takistusjooksus (9:47.63) ja 5000 m jooksus (14:44.82), Viktor Morozov (KJK Atleetika) – kaugushüppes (7.15) ja kolmikhüppes (16.03), Carmen Rääk (Valga SK Maret-Sport) – 2000 m takistusjooksus (7:24.22) ja 3000 m jooksus (11:12.87) ning Berit Saar (Rakvere KJK ViKe) – kuulitõukes (13.69) ja kettaheites (48.53).

KÕIK TULEMUSED

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST