Rakveres avati TV 10 Olümpiastarti finaaletapp

Täna, 14. juunil avati Rakvere staadionil TV 10 Olümpiastarti 42. hooaja finaaletapp. Võistlused kestavad kaks päeva ning laupäeva, 15. juuni õhtuks selguvad parimad noored mitmevõistlejad ning edukaimad koolid. Kokku võistleb Rakveres 167 noort kergejõustiklast üle Eesti ning võistlustules on 20 kooli.

Rakveres toimub TV 10 Olümpiastarti finaalvõistlus juba viiendat korda. Pidulikul avamisel võistlejaid tervitanud Rakvere linnapea Toomas Varek meenutas, et Rakvere linna tunnuslause on „Rakvere – väge täis“ ning soovis kõigile võistlejatele visadust ja võistlustahet.  

TV 10 Olümpiastarti finaalvõistluse avatuks kuulutanud võistlussarja peasponsori Kalevi juhatuse esimees Kaido Kaare innustas noori sportlasi: „Hoolimata sellest, et kõigile sellel võistlusel esikohti ei jätku, siis tähtis ja rahuldust pakkuv on ka võit iseenda üle!“ Kaare soovis võistlejatele sõbralikku sportlikku viha, häid tulemusi ja eneseületamisi.

Avamisel esinesid Rakvere Reaalgümnaasiumi ansambel Tuli ning ka kooli rahvatantsurühm.

TV 10 Olümpiastarti finaaletapi ajakava saab tutvuda sarja kodulehel.

TV 10 Olümpiastarti peasponsor on Kalev, joogipartner Vichy Vivasport ning toetajad Nike, Acme, Konsum, Skypark, Sportland, Orbit, Eesti Kultuurkapital ja Eesti Olümpiakomitee.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST