Rakveres avati TV 10 Olümpiastarti finaaletapp

Täna, 14. juunil avati Rakvere staadionil TV 10 Olümpiastarti 42. hooaja finaaletapp. Võistlused kestavad kaks päeva ning laupäeva, 15. juuni õhtuks selguvad parimad noored mitmevõistlejad ning edukaimad koolid. Kokku võistleb Rakveres 167 noort kergejõustiklast üle Eesti ning võistlustules on 20 kooli.

Rakveres toimub TV 10 Olümpiastarti finaalvõistlus juba viiendat korda. Pidulikul avamisel võistlejaid tervitanud Rakvere linnapea Toomas Varek meenutas, et Rakvere linna tunnuslause on „Rakvere – väge täis“ ning soovis kõigile võistlejatele visadust ja võistlustahet.  

TV 10 Olümpiastarti finaalvõistluse avatuks kuulutanud võistlussarja peasponsori Kalevi juhatuse esimees Kaido Kaare innustas noori sportlasi: „Hoolimata sellest, et kõigile sellel võistlusel esikohti ei jätku, siis tähtis ja rahuldust pakkuv on ka võit iseenda üle!“ Kaare soovis võistlejatele sõbralikku sportlikku viha, häid tulemusi ja eneseületamisi.

Avamisel esinesid Rakvere Reaalgümnaasiumi ansambel Tuli ning ka kooli rahvatantsurühm.

TV 10 Olümpiastarti finaaletapi ajakava saab tutvuda sarja kodulehel.

TV 10 Olümpiastarti peasponsor on Kalev, joogipartner Vichy Vivasport ning toetajad Nike, Acme, Konsum, Skypark, Sportland, Orbit, Eesti Kultuurkapital ja Eesti Olümpiakomitee.