Rahvusvahelise mitmevõistluse esimene päev andis lootust Rosenbergile EMi pääsmeks ja Hausenbergile U20 Eesti rekordi paranduseks

Esimese päeva järel juhib võistlust kindlalt Kristjan Rosenberg (EMÜ SK), kes kogus 3383 punkti (7,01; 7.25; 13.62; 2.13) ja on liikumas isikliku rekordi graafikus. 2.13 andis Kristjanile kõrgushüppes alavõidu.

Teisena lõpetas austerlane Domink Distelberger, kes kogus nelja alaga 3262 punkti. Dominik sai alavõidud 60 m jooksus ajaga 6,92 ning kaugushüppes tulemusega 7.51.

Kolmandal kohal on punktisummaga 3148 Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalev), kes liigub ühtlasi ka uue Eesti U20 tipptulemuse graafikus.

Kuulitõukes võttis alavõidu Mikk-Mihkel Arro (KJK Vike) tulemusega 13.94.

Heas hoos on esimest korda täiskasvanute vahenditega võistlev Risto Lillemets (KJK Saare), kes hüppas kõrguses uueks isiklikuks rekordiks 2.07 ja on nelja ala järel kõrgel viiendal kohal.

Põnevat võistlust ootame ka homme, mil lisaks meestele selgitavad parimaid mitmevõistlejaid ka naised, kes soovivad samuti lunastada sise-EMi pääset.

Võistluste algus on kell 12.00. 

Võistluste tulemused ja info: http://tallinnindoormeeting.org

Pildigalerii: Kergejõustiku Facebookis

Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Utilitas, Värska Vesi, Audi, Tradehouse, Kalev, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee.
Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio KUKU.

 

 

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST