Rahvusvaheline bestseller “Jooksjana sündinud” ilmus eesti keeles

Spordikoolituse ja –Teabe Sihtasutuse, Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudi ja Menu Kirjastuse koostöös on eesti keeles lugemisvalmis saanud Christopher McDougall’i rahvusvaheliselt kõrge tunnustuse pälvinud raamat „Jooksjana sündinud“.

Raamat tutvustab end tagakaanel järgnevalt:
Eepiline seiklus, mis sai alguse ühest lihtsast küsimusest: Miks mu jalg valutab?
Isoleerituna Mehhiko ääretus Vasekanjonis elavad tarahumara indiaanlased on täiuseni arendanud oskuse joosta sadu kilomeetreid puhkamata ja vigastusteta.
Kaasahaarav jutustus sellest, kuidas auhinnatud ajakirjanik ja tihti vigastada saanud jooksja Christopher McDougall läheb nende saladusi välja selgitama. Teel viib ta lugeja Harvardi teaduslaboritest Põhja-Ameerika päikesest kõrvetatud orgude ja lumega kaetud mäetippudeni, kus järjest suurenev hulk ultrajooksjaid piitsutab oma võimeid äärmise piirini, ja raamatu kulminatsioonis Vasekanjonisse, kus toimub ennenägematu võidujooks Ameerika parimate ultrajooksjate ja indiaani suguharu vahel.
McDougalli uskumatu lugu paelub teie vaimu ja annab inspiratsiooni ka kehale, sest taipate, et olete, nagu me kõik, jooksjana sündinud.

Sirvi raamatut http://www.spordiinfo.ee klikkides kaanepildil.

Raamatut saab osta raamatukauplustest üle eesti. Soodsaima hinnaga leiate leiate selle Menu Kirjastusese veebipost http://menuk.ee/portfolio-item/jooksjana-sundinud/

Head jõululugemist!

 

Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutus