Pühapäeval toimub olulise tähtsusega heitjate seeriavõistlus

Pühapäeval toimub olulise tähtsusega heitjate seeriavõistlus

Heitjate seeriavõistluse teine etapp toimub pühapäeval, 3. juunil Tallinnas TTÜ staadionil ja Audentese staadionil. Sel korral on võistlusel enam kaalu kui tavaliselt, kuna see on teisipäeval Tartus toimunud BIGBANK Kuldliiga etapi kõrval teiseks Helsingi EMi katsevõistluseks meeste odaviskes. Eesti Kergejõustikuliidu lehelt leiab koondise lähetamistingimused.

Stardis on kõik Eesti parimad odaviskajad, kes pürivad rahvusvahelistele tiitlivõistlustele: Risto Mätas, Tanel Laanmäe, Mihkel Kukk ja Marko Jänes.

Teistel heitealadel on samuti stardis meie paremik – naiste odaviskes püüab Helsingi EM-i normi Raine Kuningas, kettaheitevõistlusel on stardis Priidu Niit ja Martin Kupper, vasaraheites Martin Lehemets, naiste kettaheites Kätlin Tõllasson jt.

Selle võistluse põhjal pannakse kokku ka Eesti heitjate koondis 8.-9. juunil Valmieras toimuvaks Balti maavõistluseks.

Heitjate seeriavõistlusel on kavas kõik heitealad. Vasaraheitevõistlus toimub algusega kl 11 TTÜ staadionil. Teistel heitealadel selgitatakse paremik Audentese staadionil, kus võistlus algab kl 12. Võistluse detailse ajakava leiab Eesti Kergejõustikuliidu kodulehelt.

Pikkade traditsioonidega heitjate seeriavõistlus toimub juba 43. aastat. Sel aastal on kavas viis etappi, järgmine toimub 16. juunil.

Lisainfo:
Ants Kiisa
Heitealade alarühma vanemtreener
t. 56 640 851