Pühapäeval joostakse heategevusliku DNB Vana-aasta jooksu raames maraton

Pühapäeval, 16. detsembril juba kümnendat korda toimuval DNB Vana-aasta jooksul on traditsiooniliselt kavas kaks distantsi. Tegemist on heategevusliku jooksuga, millega aidatakse traagiliselt hukkunud sportlaste lapsi.

10. DNB Vana-aasta jooksul on osalejatel valida kahe distantsi vahel. Kell 9.30 avab võistluspäeva klassikaline maraton ja kell 13 antakse start kõigile jooksu- ja kepikõnnisõpradele mõeldud 8,4 km jooksule. Võistluskeskus ja start-finiš Rocca al Mare kooli parklas ning jooksurada kulgeb Kakumäe kergliiklusteedel.

Maratonil osalevad Meelise Atonen ja Indrek Jürgenstein on 2012.aastal lõpetanud juba 19 maratoni, seega jõuavad mõlemad kanged mehed DNB Vana-aasta maratoniga 20 juubelimaratonini.

2012 DNB Vana-aasta jooksu peatoetaja DNB ja korraldaja Stamina koostöös Eesti Sportlaste Ühendusega annavad kõigile spordihuvilistele võimaluse DNB Vana-aasta jooksul osalemisega  toetada traagiliselt hukkunud sportlaste jalgrattur Lauri Ausi, kümnevõistleja Valter Külveti ja kuulitõukaja Taavi Peetre lapsi. Maratoni igast osalustasust läheb 10 EUR ja 8,4 km jooksu osalustasust 5 EUR laste toetuseks.

10. DNB Vana-aasta jooksu info, rajaskeem ja registreerimine www.stamina.ee/rahvajooks

Info
5019572
Urmo Raiend
Stamina Spordiklubi