Praktilised seminarid: Kuidas treener saab spordipsühholoogiat kasutada?

TLÜ Terviseteaduste ja Spordi Instituut koostöös Eesti Spordimeditsiini klastriga kutsuvad PRAKTILISTELE seminaridele “Kuidas treener saab spordipsühholoogiat kasutada?”

Seminaride tulemusena täieneb treeneri pagas rea psühholoogiliste võtetega, mis aitavad luua usalduslikku kontakti, kujundada püsivalt motiveerivat treeningõhustikku treeningutel. Lisaks teooriale sisaldavad seminarid praktilisi näiteid ja meetodeid.

6.detsember 2013  – Spordipsühholoogia – milleks, kellele ja millal? Kuidas suhtlemist efektiivsemaks muuta?
8. jaanuar 2014 – Motivatsioon spordis: kuidas kujundada motiveerivat saavutuskeskkonda?
7.veebruar 2014  – Arendame arukaid sportlasi: kuidas panna sportlasi iseseisvalt mõtlema ja treeningust maksimumi saama?
7.märts 2014  – Sportlase toetamine võistlustel: positiivse häälestuse tehnikad.

Seminarid algavad kl 11.00 ja lõppevad kl 14.45.

Koht: Tallinna Ülikool, Terviseteaduste ja Spordi Instituut, Tondi 55 (II korrus), Tallinn

Lektoriteks Kristel Kiens (MA sporditeadustes, suundumusega spordipsühholoogiale) ja Snezana Stoljarova (MA sporditeadustes, suundumusega spordipsühholoogiale). Lektorid on viinud läbi erinevaid spordipsühholoogia alaseid konsultatisoone ja töötubasid. Omavad kogemust treenerina töötades  kui ka ise sportlasena saavusspordis.

Seminarid on jaotatud neljaks alateemade järgi, mis moodustavad omavahel terviku ning kokku 16 täiendkoolitusetundi. Soovitav on osaleda tervikuna kõigil seminaridel või vabade kohtade olemasolul valida huvipakkuv seminari teema.  Osavõtumaks registreerides korraga kõigile seminaridele kokku on 120 eurot (sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipausi). Osaleja saab Tallinna Ülikooli täiendkoolituse tunnistuse (4 seminari = 16 ak h). Eelneval teatamisel võimalik osavõtumaksu tasuda osadekaupa. Osavõtumaks valides seminare eraldi teemadena  on 35 eurot seminari kohta (sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipausi). Osaleja saab Tallinna Ülikooli täiendkoolituse tunnistuse (1 seminar = 4 ak h).

Oma osalemissoovist palun anda teada hiljemalt 29. november 2013 e-mailile katrin.soidra-zujev@tlu.ee  (registreerimisel palume näidata osaleja nimi ja isikukood, organisatsioon koos täpse aadressiga ja registrikoodiga kellele arve väljastada, telefon ja e-mail). Osalejate arv seminaridel on piiratud!

Täiendav info www.tlu.ee/tsi

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST