Pärnus toimuvad Eesti karikavõistlused – AJAKAVA MUUTUS

Pühapäeval, 11. juunil toimuvad Pärnu Rannastaadionil Eesti karikavõistlused täiskasvanute ja noorte arvestuses. Tuntumatest nimedest on starti tulemas Õilme Võro, Ann Marii Kivikas, Diana Suumann, Kreete Verlin, Risto Lillemets, Hans-Cristian Hausenberg ja Leonid Latsepov.  Kokku osaleb võistlustel üle 500 sportlase 38 klubist.

Foto: Marko Mumm/EKJL

Meeste sprindis ei tee seekord kaasa Eesti esinumber Karl Erik Nazarov, küll aga võib oodata põnevat 100m jooksu Lukas Lesseli (TÜASK), Henri Saia (Pärnu SK Altius), Ken-Mark Minkovski (Audentese SK) ja Tanel Visnapi (Valga Maret-Sport) vahel. Kõik mehed tulevad starti veel ka 200 m jooksus.

Naiste 100 m on kohal kolmapäeval Soomes kiiresti jooksnud Õilme Võro (Võru KJK Lõunalõvi) ja Ann Marii Kiivikas (Pärnu SK Altius). Mõlemad tulevad starti ka 200 m jooksuks, kus neile lisandub hooaja edetabelijuht Kreete Verlin (SK Fortis).

Naiste 100 m tõkkesprindis võib oodata põnevat heitlust Diana Suumanni (TÜASK), Kreete Verlini (SK Fortis) ja Johanna Ilves (Rakvere KJK Vike) vahel.

Põnevaid duelle on oodata meeste 400 m jooksus, kus stardis näeme Uku Renek Kronbergsi (Tartu SS Kalev), Lukas Lesselit (TÜASK), Robin Saparit (Rakvere KJK Vike) ning 800 m jooksus, kus ennast kirja on pannud Rasmus Kisel (Audentese SK), Deniss Salimijanov ja Uku Renek Kronbergs (mõlemad Tartu SS Kalev).

Naiste kõrgushüppes osaleb Elisabeth Pihela (IND.) ja kaugushüppes on peale pikka vigastuspausi tagasi Tähti Alver (Nõmme KJK).

Naiste 400 m tõkkejooksus läheb head aega püüdma Marielle Kleemeier (Audentese SK).

Vasaraheites on meestest kindel favoriit Adam Paul Kelly (Audentese SK) ning naistest Anna Maria Orel (Tallinna SS Kalev).

Naiste kuulitõukes läheb esikohta vormistama Kätlin Piirimäe (Koigi KJK), talle pakuvad konkurentsi Berit Saar (Rakvere KJK ViKe) ja Monica Vainola (Nõmme KJK).

Mitmevõistlejatest teevad kaasa Katre Sofia Palm (Audentese SK) kaugushüppes ja kuulitõukes, Risto Lillemets (KJK Saare) 110 m tõkkejooksus, kaugushüppes, teivashüppes, kettaheites ja 4 x 100m jooksus, Hans Christian-Hausenberg (Tartu SS Kalev) teivashüppes, kettaheites ja 4 x 100m teatejooksus ning Johannes Erm (SK Leksi 44) 400 m jooksus.

Võistluste algus pühapäeval kell 11:30.

AJAKAVA – muudetud 08.06

Registreerunud sportlastega saab tutvuda SIIN

Tulemused on nähtavad EKJL kodulehel ja Sportity äpis (parool: ekv23).

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST