Pärnus toimus kiir- ja tõkkejooksu ning hüppajate alarühma hooaja eelne kogunemine

26.-28. juunil toimus Pärnus kiir- ja tõkkejooksu ning hüppajate alarühma hooaja eelne kogunemine, kus osales ligi 40 sportlast ja treenerit.

Kolm aktiivset päeva Pärnus pakkusid sportlastele nii iseseisvaid kui ka ühistreeninguid, jooksu-, hüppe- ja üldkehalisi teste, lisaks veidi teooriat, huvitavaid külalisi ja ühistegevusi.

Sportlaskomisjoni team buildingu viis läbi värske EOK sportlaskomisjoni liige Annika Sakkarias ning EKJL sportlaskomisjoni liige Jaak-Heinrich Jagor. Erinevate sportlike mängude peamiseks eesmärgiks oli üksteise tundma õppimine ja ühtekuuluvustunde suurendamine.

Laupäev oli laagri kõige pikem ja tihedam päev. Tehti üldkehalised testid (30m jooks lendlähtest koos sammuanalüüsiga, paigalt kaugus, paigalt viisik, kuuliheide ette). Peale lõunat mindi Pärnu lahele jahiga sõitma ning õhtul toimus Rauno Kirschbaumi eestvedamisel vestlusring sportlastega, kus sõna said meie Eesti parimad tõkkejooksjad Karl Erik Nazarov, Diana Suumann ja Keiso Pedriks.

Üldkehaliste testide tulemused:

30m TEST sammuanalüüsiga
MEHED – üldkehalised TESTID (paigalt kaugus, paigalt viisik, hüppetestid, kuuliheide ette, rippes kõhulihased)
NAISED – üldkehalised TESTID (paigalt kaugus, paigalt viisik, hüppetestid, kuuliheide ette, rippes kõhulihased)

Pühapäeva hommikul tuli külla enda sportlasteest rääkima jalgrattur Tanel Kangert.

Eesti Kergejõustikuliidu saavutusspordi juhi Kristel Brendseni hinnangul läks laager igati korda: “Suvepealinn kostitas sportlasi kolme päeva vältel aktiivsete tegevuste ning hea ilmaga!”