Otsepilt kell 13: EOK esitleb Team Estoniat

Eesti Olümpiakomitee esitleb neljapäeval kell 13 Kultuurikatlas Eesti tippspordi toetamise süsteemi – Team Estoniat. Mis on Team Estonia? Kes sinna kuuluvad? Mis on Team Estonia eesmärgid? Sellest kõigest saab lähemalt aimu Urmas Vaino juhitava otseülekande vahendusel.

Eesti Olümpiakomitee kodulehel – OTSEPILT

I osa – Miks meil on vaja Team Estoniat? (Paneelis EOK president Urmas Sõõrumaa, kettaheite olümpiavõitja ja treener Gerd Kanter, spordibioloog Kristjan Port)

II osa – Mis on Team Estonia? (Paneelis EOK asepresident ja tippspordikomisjoni esimees Erich Teigamägi, sõudmise olümpiapronks ja EOK sportlaskomisjoni liige Allar Raja, EOK turundusjuht Margus Kiiver) 

III osa – Kuidas Team Estonia toimib? (Paneelis Team Estonia koordinaator Raido Mitt, Spordimeditsiini Sihtasutuse juht ja ortopeed Mihkel Mardna, Eesti Võrkpalliliidu peasekretär Helen Veermäe)

IV osa – Kuidas Team Estonia täidab ära sportlased vajadused? (Paneelis krossisõitja Tanel Leok, sprinter Karl Erik Nazarov, Eesti Võimlemisliidu peasekretär Natalja Inno)

V osa –  Mida tähendab Team Estoniasse kuulumine tippsportlasele ja spordifännile? (Paneelis epeevehklemise olümpiavõitja Erika Kirpu, maadluse MM-hõbe ja Euroopa meister Epp Mäe, Kultuuriministeeriumi spordi asekantsler Tarvi Pürn)