Osale 13. juunil Olümpiapäeval Jõhvis!

13. juunil toimub Jõhvis “TV 10 Olümpiastardi” hooaja finaaletapi raames olümpiapäev. Kell 16 algaval olümpiapäeval saavad igas vanuses huvilised end proovile panna eri spordialadel, õppida MM-hõbemedalistide Marie Kaldvee ja Harri Lille juhendamisel kurlingut ning kuulata Getter Jaani kontserti.

Olümpiapäeva raames saab Heino Lipu staadioni ümbruses teha tutvust teha eri spordialadega – proovida saab vehklemist, suusahüppeid, kurlingut, motokrossi, võimlemist, orienteerumist, sõita rulaga, tutvuda erinevate paraolümpiaaladega ning mängida nii sulgpalli, käsipalli, korvpalli kui osaleda taekwondo treeningul. Kergejõustikualal on võimalik hüpata hoota kaugust ja teivast, joosta tõkkeid ning visata palli.

Lastele toimuvad erinevad võistlused, lisaks on kell 18 kavas kuni 7-aastastele lastele tillujooks. Kõik tillujooksus osalejad saavad spetsiaalse medali.

Eesti Olümpiakomitee ja Eesti Spordi-ja Olümpiamuuseumi ühisel alal saab uudistada Eesti sportlaste olümpiamedaleid, olümpiamaskotte ja -tõrvikuid ning meisterdada ise endale olümpiameeneid, lahendada ristsõnu ja mõistatusi. Iga Olümpiapäeva külastaja saab endale rinda ka värske Pariis2024 rinnamärgi. Päeva jooksul loositakse kõigi osalejate vahel välja põnevaid olümpiateemalisi auhindu. Õhtu lõpetab Getter Jaani kontsert. 

TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja mitmevõistluse finaal toimub 13.-14. juunil. Rohkem infot SIIN.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST