Noored kestvusjooksjad hankisid ühislaagrist uusi teadmisi

Noored kestvusjooksjad kogunesid 20.-25. aprillil ühislaagrisse Jõulumäele, kus toimusid nii ühistreeningud kui loengud. 

Laagrit juhendasid treenerid Erik Horn, Ille Kukk ja Toomas Tarm.

Toomas Tarm ütles, ettegu oli üle mitme aasta esimese üle kolme päeva vältava laagriga, kus pearõhk oli treeningutel. Senised on olnud 2-3 päevased. “Sellised laagrid on kindlasti vajalikud. Mõne päevaga imet ei tee, aga noored saavad teadmisi ja oskusi, mida igapäevastest treeningutes rakendada. Kohalolnud noored olid tublid ja innuga asja juures,” tunnustas Tarm osalejaid.

Treeningute programm oli üsna tihe. “Lisaks treeningutele toimusid mõnel päeval teooriatunnid, paar esinejat oli kutsutud ka väljastpoolt. Martin Mooses rääkis oma tööst Aafrika jooksjatega ja Enn Tasalain tutvustas Jõulumäe baasi ajalugi ja tegemisi,” kirjeldas Tarm toimunut.

Soov on selline noortelaager traditsiooniks muuta, kinnitab Tarm. “Minimaalselt võiks see toimuda kord aastas, aga võibolla ka kaks korda – kevadel ja sügisel. Kui laager on pikemalt ette teada ja regulaarne, siis oleks loodetavalt ka rohkem osalejaid. Praegu oli loobujaid natuke liiga palju,” lisas Tarm.

Vaata galeriid meie Faceookis!

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST