NOËPi ehk Andres Kõpperi loodud “I Get Up” kõlab kergejõustiku U23 ja U20 EMil Tallinnas

Foto: Marko Mumm/EKJL

Andres Kõpper ehk NOËP kirjutas kergejõustiku U23 ja U20 Euroopa meistrivõistluste ametliku tunnuslaulu, mis kõlab Tallinnas Kadrioru staadionil alates 8. juulist. 

“Soov oli kirjutada midagi, mis oleks motiveeriv ja tõmbaks käima. Enne kui jõudsin selle looni, katsetasin mitmeid ideid, kuid paljud neist tundusid liiga emotsionaalsed. Ka “I Get Up” on emotsionaalne, kuid seda täpselt parajalt,” kommenteeris lugu NOËP.

Kergejõustiku U23 ja U20 EMi peakorraldaja Taavi Esperki sõnul on sama taseme spordivõistlusel ametliku tunnuslaulu olemasolu üsnagi haruldane. “Meil on hea meel tutvustada NOËPi ka välismaisele spordipublikule nii kohapeal kui ka teleülekande vahendusel,” sõnas Esperk.

Kergejõustiku U23 EM algab Tallinnas Kadrioru staadionil 8. juulil ning nädal hiljem noorema vanuserühma U20 EM. Tegemist on sel suvel Euroopa kergejõustiku suurimate tiitlivõistlustega. Samuti on tegemist ajaloolise sündmusega, mis juhtub Tallinnas. “Kunagi varem ei ole ükski linn järjest kahte nii kõrgel tasemel rahvusvahelist tiitlivõistlust korraldanud,” sõnas Taavi Esperk.

Kergejõustiku U23 ja U20 Euroopa Meistrivõistluste rahvusvahelised ametlikud partnerid on Spar ja Le Gruyère, ringhäälingupartner on Eurovision ning ametlik koostööpartner on Mondo. Võistluse toetajad on Audi, SYNLAB Eesti, Kalev, NIKE, Postimees, Tradehouse, Utilitas ja Värska Vesi. Toetavad Kultuuriministeerium ja Tallinna linn.

Võistluste programm ning piletiinfo on leitavad veebilehelt: https://tallinn2021.ee/

Kuula EMi ametlikku tunnuslaulu:

European Athletics U23 & U20 Championships - Official Anthem - Tallinn 2021 (NOËP - I Get Up)
nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST