Nike riietab 2012 Eesti olümpiadelegatsiooni ja kergejõustikukoondist

Nike esindaja AS Jalajälg sõlmis täna Eesti Olümpiakomitee ja Eesti Kergejõustikuliiduga sponsorlepingud.

Lepingu kohaselt varustab Nike Eesti delegatsiooni Londoni olümpiamängudel võistlus- ja vabaajariietusega.

„Mugavad, kaasaegsed ja sobivad võistlusriided on tippsportlaste spordivarustuse lahutamatu osa. Loomulikult tahavad noored ka vabal ajal kanda ilusaid, trendikaid, kuulsa kaubamärgiga rõivaid. Eriti tähtis on kaunis välja näha maailma suurimal spordipeol – olümpiamängudel. Sponsorleping spordisõbraliku firmaga AS Jalajälg teeb selle võimaluse Eesti olümpiasportlastele tegelikkuseks,“ ütles Eesti Olümpiakomitee president Mart Siimann.

Eesti Kergejõustikuliiduga sõlmitud lepingu raames jätkab Nike kergejõustikukoondise varustamist võistlusriietusega.

Eesti Kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi märkis, et alaliidul on koostöö jätkumise üle Nike’ga ääretult hea meel. „Nike kannab meie kergejõustiklaste võistlusvarustuse eest hoolt juba kuuendat aastat ning olen kindel, et sportlased suudavad seda toetust heade sportlike tulemustega hinnata,“ lausus ta.

Nike alustas Eesti kergejõustikukoondisega koostööd 2007. aastal ning on Eesti olümpiadelegatsiooni võistlusriiete sponsor alates Pekingi mängudest 2008. aastal.

Nike esindaja AS-i Jalajälg juhatuse liige Anti Kalle sõnas, et Nike on juhtiv spordibränd, mille missiooniks on inspireerida ja luua uuendusi igale sportlasele maailmas. „Sellest mõttest on Nike tegevus kõik need aastad lähtunud. Meil on hea meel, et saame aidata järgmistele olümpiamängudele sõitvaid Eesti olümpiakoondislasi, ning usume, et Nike varustus on just see, mis aitab meie sportlastel olümpiamängudel oma parima saavutada,“ lausus ta.

„Eesti kergejõustikku oleme toetanud pikaajaliselt ning soovime alaliidu kaudu jätkuvalt panustada nii noorte- kui ka tippsporti. Eesti Kergejõustikuliit on Eesti üks edukamaid alaliite ning meil on hea meel anda oma panus kergejõustiklaste edulugudesse ning edasisse arengusse,“ ütles Kalle.

Lepingud allkirjastati laupäeval TV 10 Olümpiastarti võistluse avamisel. Ürituse raames panid oma käe savijäljel alla ka sportlased Märt Israel ja Rasmus Mägi, kes lubasid 2012 hooajal hästi esineda. TV 10 Olümpiastarti sarja erisaadet saab ETV ekraanil näha pühapäeval, 11. märtsil kell 13.50 ja korduses 12. märtsil kell 13.55.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST