NB! Klubide priipääsmed Rahvusvahelisele mitmevõistlusele ja Eesti meistrivõistlustele

Nagu juba tavaks on saanud, siis saavad Eesti Kergejõustikuliidu liikmesklubid EKJLi poolt korraldatud võistlustele, kus müüakse pileteid, TASUTA pääsmeid.

Suuremad klubid (üle 20 litsentseeritud sportlase) saavad 20 tasuta piletit, väiksemad klubid (alla 20 litsentseeritud sportlase) 10 tasuta piletit.

Klubi saab kutsuda võistlustele külalisi oma äranägemise järgi – klubi sportlasi, treenereid, lapsevanemaid, toetajaid jne.

Käesoleva aasta esimene selline võistlus toimub 2.-3. veebruaril Tallinnas, Lasnamäe Kergejõustikuhallis – Rahvusvaheline mitmevõistlus ja Eesti talvised mitmevõistluse meistrivõistlused. Võistlustel on kohal nii Eesti mitmevõistluse paremik kui ka külalised Euroopast. Rohkem infot võistluste kohta leiab: http://ekjl.ee/rmv

Sama kehtib ka 17.-18. veebruaril Tallinnas, Lasnamäe Kergejõustikuhallis peetavate Eesti talviste meistrivõistluste kohta.

Kuidas tasuta pääsme kätte saab?

Pileteid ette ei saadeta. Tasuta pääsme saamiseks tuleb soovijal võistluste sissepääsu juures (kassas) öelda klubi nimi ning talle antakse tasuta sissepääsu garanteeriv käepael.

NB! Lisainfot piletite saadavuse kohta saab küsida klubijuhilt.

Eesti Kergejõustikuliit loodab, et klubid kasutavad seda võimalust agaralt ning tribüünid täituvad kergejõustikuhuvilistega!