NB! Juhised koondise kandidaatide nimekirjade kinnitamiseks

Täpsustame Kultuuriministeeriumi juhendist „Sporditreeningute korraldamine alates 11. märtsist 2021“ lähtuvalt koondislase ja koondisekandidaadi tähenduse kergejõustiku rahvusvahelises võistlussüsteemis (k.a Balti meistrivõistlused).

  • Eesti kergejõustikukoondise liige või koondise kandidaat on vanuseklassides U14, U16, U18, U20, U23 ja täiskasvanute 2020. aasta Eesti sise- või välishooaja edetabelis esimese kuue hulgas. Nimetatud sportlased võivad sisetingimustes treenida grupis koos treeneriga. Tegevuste välisel ajal tuleb järgida 2+2 reeglit.

Eesti Kergejõustikuliidu EDETABEL

  • Kui kohalik omavalitsus või spordirajatis (hall, võimla jms.) vajab alaliidu poolt kinnitatud nimekirja sportlaste kohta, kes võivad sisetingimustes treenida, siis palume täita lisatud tabel ja saata kinnitamiseks kristel@ekjl.ee. Kui klubi on selle juba saatnud, siis uuesti saata pole vaja.
  • Kui olete saanud alaliidust tagasi kinnitatu tabeli, on Teie enda vastutus ja kohustus see edastada enda spordibaasidesse (hall võimla jms), kus Te treenite.
    Spordibaaside info

Nõuded on kooskõlastatud Kultuuriministeeriumi ja Eesti Kergejõustikuliidu juhatusega.

COVID-19 käitumisjuhend sporditegevuse jätkamiseks alates 11. märtsist

Lisainfo:
Kristel Berendsen
tel: 528 9062
kristel@ekjl.ee