Narva Energiajooks toimub sel aastal virtuaaljooksuna

Seoses koroonaviirusest tingitud ebakindla olukorraga otsustasid korraldajad koos peatoetaja Eesti Energiaga 9. oktoobril toimuma pidanud Ida-Virumaa suurima spordisündmuse Narva Energiajooksu sel aastal läbi viia üksnes virtuaaljooksuna, ajavahemikus 1.-15. oktoobrini. 
Tavapärases formaadis toimub järgmine Narva Energiajooks 11. juunil 2022. aastal.

Koostöös Eesti Kergejõustikuliiduga Narvas toimuma pidanud Eesti meistrivõistlused poolmaratonis peetakse sel aastal 2. oktoobril Tartu Linnamaratoni raames.

Narva Energiajooksu programmi kuuluvad traditsiooniliselt 21,1 kilomeetri pikkune poolmaraton ning kuuekilomeetrine distants jooksjatele ja käijatele ning lastejooksud. 

Kõigi eelregistreeritud jooksusõprade ja liikumisharrastajate Energiajooksu osalus viiakse üle kas tänavusele virtuaaljooksule või järgmisel aastal toimuvale Energiajooksule. Soovi korral makstakse osavõtutasu tagasi. 

Narva Energiajooks on Eesti Energia, Narva Linna, Kultuuriministeeriumi ja Spordiürituste Korraldamise Klubi algatusel loodud sündmus, mille eesmärk on innustada inimesi tervisespordiga tegelema ning tõsta Ida-Virumaa tähtsust Eesti kultuuri- ja spordimaastikul. 

Alates 2011. aastast toimunud Narva Energiajooks on kasvanud Ida-Virumaa suurimaks spordisündmuseks, olles liikuma pannud üle kolmekümne tuhande harrastaja.

Lisainfo:
Mati Lilliallik
Narva Energiajooksu peakorraldaja
+372 5213331 
mati@jooks.ee

Priit Luts
Eesti Energia pressiesindaja
+372 5233014
Priit.luts@energia.ee

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST