Nanjingi sise-MM teistkordselt edasi lükatud

Foto: AFP / Getty Images

Rahvusvaheline Kergejõustikuliit (WA) teatas, et 19.-21. märtsil 2021. aastal Hiinas Nanjingis toimuma pidanud sisemaailmameistrivõistlused lükatakse taaskord edasi, 2023. aasta märtsikuusse.

Kergejõustiku sise-MM pidanuks algselt aset leidma tänavu aasta 13.-15. märtsil, kuid võistlus lükati koroonaviiruse hoogsa leviku tõttu 12 kuu võrra edasi. Nüüd Rahvusvaheline Kergejõustikuliit teatas, et korraldajad on valmis MM-i võõrustama pärast Belgradi 2022. aasta sisemaailmameistrivõistlusi, 2023. aasta märtsis.

“Pidades silmas võistlejate ja ametnike turvalisust, peame arvestama riskidega, mis kaasneksid suure võistluse korraldamisega pandeemia tingimustes,” seisis WA avalduses. “Et sportlaste sisehooaja aken saab olema lühike, kestes märtsi lõpuni, pole võimalik võistlust järgmisel aastal edasi lükata.”

Rahvusvaheline Kergejõustikuliit lisas, et see ei tähenda siiski eelseisva sisehooaja ära jätmist. “Sportlastel on nende hinnangul ikkagi piisavalt võimalusi erinevatel võistlustel enda proovile panemiseks, eeskätt World Indoor Touri näol. Lisaks on praeguse seisuga plaanis veel kergejõustiku sise-EM, mis peetakse 5.–7. märtsini Poolas Torunis”, kirjutas WA 

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST