Nädalavahetusel toimuvast Balti noorte mitmevõistluse maavõistlusest tehakse prooviülekanne

EKJL-i kohtunikekogu esimehe Andres Piibelehe ja filmindusehuvilise Tanel Ärmi eestvedamisel on jõutud niikaugele, et 11. ja 12. jaanuaril üritatakse YouTube’i kaudu vaatajate ette tuua veebipõhine otseülekanne Võrust, Balti noorte mitmevõistluse maavõistlustelt.
Edaspidi on plaanis teha ülekandeid kõigilt suurematelt võistlustelt, mida suuremate online või TV-kanalite kaudu näha ei saa.

Tegemist on esimese prooviülekandega, seetõttu tuleb valmis olla tõenäolisteks tehnilisteks viperusteks. Kellelgi tegijatest pole varasemaid kergejõustikuvõistluste ülekannete tegemise kogemusi, mistõttu võib nii mõnigi oluline võistlussündmus „kahe silma vahele“ jääda ja ekraanile mitte jõuda. Esialgu puudub ülekannetel kommentaator ning võistlustel toimuvast saab ülevaate eelkõige võistluste informaatorite jutu kuulamisel.

Projekti eestvedajad on tänulikud  kõigi märkuste, ettepanekute, soovituste ja nõuannete eest, mida saab edastada aadressil andres@ekjl.ee.  

Esimene ülekanne algab 11. jaaanuaril kell 13.40. Täpsem viide ülekandele ilmub hiljemalt võistluspäeva hommikul. Head vaatamist!