Nädalavahetusel toimuvad U14, U16 ja U18 vanuse mitmevõistluse Eesti meistrivõistlused

Eeloleval nädalavahetusel peetakse Tallinnas, Lasnamäe Kergejõustikuhallis EV100 U14, U16 ja U18 vanuseklasside mitmevõistluse talvised Eesti meistrivõistlused. Laupäeval, 20. jaanuaril algab võistlus kell 12.00 ja pühapäeval, 21. jaanuaril kell 11.00. Võistluste avamine toimub laupäeval kell 11.40.

EV100 Eesti meistrivõistlused on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale ja kuuluvad 2018. aasta EV100 spordiprogrammi. Võistlusel esikolmikusse jõudnud sportlased teenivad Eesti Vabariik 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.

Osalejaid on kolme vanuseklassi peale kokku 137, esindatud on 30 klubi.

U18 klassis on noormeeste seitsmevõistluses stardis eelmisel aastal hõbemedali võitnud Eerik Haamer (TÜ/ASK), kelle põhialaks on teivashüpe. Samuti kolmanda ja neljanda koha omanikud Igor Andrejev (Audentese SK) ja Deniel Kedrov (Audentese SK). Neile pakub konkurentsi esmakordselt U18 vanuseklassis kaasa tegev Mait Filipozzi (SK Elite Sport), kes on varem säranud TV 10 Olümpiastarti sarjas.

Neidudest on U18 klassis kohal eelmise aasta pronksiomanik Liis Grete Atonen (Audentese SK), kellele pakuvad teiste seas konkurentsi esmakordselt U18 vanuseklassis võistlev Lilian Turban (Nõmme KJK) ja Emely Karhu (Niidupargi KJK).

U16 vanuseklassis on peamisteks favoriitideks varasemalt TV 10 Olümpiastarti sarjas tegusid teinud noored kergejõustiklased. Neidudest näeb selles klassis võistlemas näiteks TV 10 sarja medaliste Anna-Maria Millendit (Audentese SK) ja Liisa-Maria Lustit (Audentese SK), kes on ka sel sisehooajal näidanud häid tulemusi. Noormeestest on U16 vanuses teiste seas kaasa tegemas Hanno Tamm (Pärnu SK Altius) ja Dan Šemeljov (Valga SK Maret Sport).

U14 vanuseklassile peetakse talviseid mitmevõistluse meistrivõistlusi esmakordselt ja sealgi on suur osa võistlejatest samuti TV 10 Olümpiastarti taustaga.

Võistluste info ja esimeste alade algusajad on nähtavad SIIT. Tulemusi näeb EKJL-i kodulehelt: www.ekjl.ee

Lisainfo:

Silvi Kask

Võistluste korraldaja

E-mail: silvi@ekjl.ee

Tel: 667 7993; 517 8327

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST