Nädalavahetusel toimuvad Eesti noorsoo- ja juunioride klassi meistrivõistlused

24.-25. jaanuaril toimuvad Tartus TÜ Spordihallis Eesti talvised juunioride ja noorsoo meistrivõistlused ning võistluste esimesel päeval ka B-, A-,  juunioride ja noorsoo vanuseklasside Eesti meistrivõistlused käimises. Võistlustel on esindatud 43 kergejõustikuklubi ning starti asub üle 300 sportlase.

Nimekatest juunioride klassi sportlastest asuvad teiste seas meistritiitleid ja rekordeid püüdma Kristella Jurkatamm (Audentese SK), Kreete Verlin (SK Fortis), Margot Meri (SK Maret-Sport), Kert Piirimäe (Koigi KJK), Rasmus Kisel (Audentese SK) ja Martin Paakspuu (Võru KJK Lõunalõvi).

Noorsooklassis võistlevad teiste seas Utilitas järelkasvutiimi liikmed Kätlin Piirimäe (Koigi KJK) ja Janek Õiglane (Audentese SK), Keiso Pedriks (Pärnu Kalevi KJK), Birgit Pihelgas (individuaalvõistleja),  Andi Noot (Tartu SS Kalev).

Auhinnad juunioride ja noorsooklassi talviste meistrivõistluste esikolmikule paneb välja Eesti kergejõustiku järelkasvutiimi toetaja Utilitas.

Võistlused algavad kl 12. Detailne ajakava ning esialgsed stardinimekirjad on üleval Eesti Kergejõustikuliidu kodulehel.

Võistluste tulemused lisatakse pärast alade lõppemist EKJLi kodulehele.

Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee.
Eesti Kergejõustikuliidu ametlik joogipartner on Vichy Vivasport.
Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio KUKU.