Nädalavahetusel toimuvad Eesti meistrivõistlused mitmevõistluses

28.-29. juulil toimuvad Rakveres Eesti meistrivõistlused mitmevõistluses täiskasvanutele ning noorsoo- ja B-vanuseklassile. Eesti meistrivõistluste raames selgitatakse välja ka Fred Kudu mälestusvõistluse võitjad.

Võistlustel stardivad Tarmo Riitmuru (KJS Sakala), Mikk-Mihkel Arro (KJK ViKe) ning paljud mitmevõistluse tulevikulootused, teiste seas ka Kaarel Jõeväli, Martin Sisas, Hendrik Lepik (Audentese SK) ja Maicel Uibo (Põlva KJK) ning naiste arvestuses Mari Klaup (TÜASK) ja Kristella Jurkatamm (Audentese SK).

Eesti meistrivõistlused mitmevõistluses algavad laupäeval kl 11:30 poiste B-vanuseklassi jooksudega, täiskasvanud asuvad starti kl 14:00.

Endine kümnevõistleja ning Eesti rekordi omanik Sven Reintak paneb täiskasvanute vanuseklassi kümnevõistluse Eesti meistrile välja omanimelise stipendiumi 1000 euroga ning iga üksikala võitjat premeeritakse 100 euroga.

Noorsoo vanuseklassi võitjatele paneb auhinnad välja internetipõhine liiklusteooria õppimise keskkond Teooria.ee, mis toetab noori sportlasi tasuta autokooli teooriaõppega.

Võistlustele registreerunud sportlaste nimekirja näeb SIIT.

Võistluste detailne ajakava.

Eesti kergejõustiklasi toetavad Elion, Nike, Tallinna Sadam, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee.
Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio KUKU.

Lisainfo:
Silvi Kask
Eesti Kergejõustikuliit, võistluste korraldaja
tel: 517 83 27
e-post: silvi@ekjl.ee