Nädalavahetusel toimuvad Eesti A- ja B-klassi meistrivõistlused

Stardinimekirjad 16.01.2015  (kell 16:00) seisuga


17.-18. jaanuaril toimuvad Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis Eesti talvised A ja B-vanuseklassi meistrivõistlused. Võistlustel on esindatud 44 kergejõustikuklubi ning võistlema asub ligi 500 noort kergejõustiklast.

A-vanuseklassis on stardis ka näiteks eelmisel nädalavahetusel mitmevõistluses Eesti A-klassi tipptulemusi uuendanud Hans-Christian Hausenberg ja Margit Kalk (mõlemad Tartu SS Kalev).

Tänu Audi Eestile saab B-vanuseklassi esikolmik lisaks Eesti meistrivõistluste medalitele ka täiendavad auhinnad. „Tulevik kuulub noortele ning seetõttu jätkab Audi Eesti B-vanuseklassi Eesti meistrivõistluste toetamist. Loodame, et esikolmikule välja pandud  auhinnad motiveerivad noori sportlasi jätkama sellega, mida nad armastavad – kergejõustikuga,“  ütles Audi Eesti tegevjuht Peeter Tiitson.

Võistlused algavad kl 12. Detailne ajakava on üleval Eesti Kergejõustikuliidu kodulehel.

A- ja B-klassi Eesti meistrivõistlused koos Eesti noorte karikavõistlustega on katsevõistlusteks Eesti noortekoondise komplekteerimisel 14. märtsil Tartus toimuvaks Balti A-klassi talviseks maavõistluseks.

Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee.
Eesti Kergejõustikuliidu ametlik joogipartner on Vichy Vivasport.
Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio KUKU.