Nädalavahetusel toimuvad Eesti A ja B-klassi meistrivõistlused

19.-20. jaanuaril toimuvad Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis Eesti talvised A ja B-vanuseklassi meistrivõistlused ning võistluste esimesel päeval ka B-, A-,  juunioride ja noorsoo vanuseklasside Eesti meistrivõistlused käimises.

Nimekamatest noorsportlastest asuvad meistritiitlite eest võistlustulle TA vanuseklassis mitmevõistleja Kristella Jurkatamm (Audentese SK) ja teivashüppaja Reena Koll (KJK Visa), TB vanuseklassis kuulitõukelootus Valeria Radajeva (Audentese SK) ja eelmise aasta lõpus tüdrukute vanema vanuseklassi teivashüppes TV 10 Olümpiastarti kõigi aegade rekordi 3.71 püstitanud Margit Kalk (Tartu SS Kalev) ning PB vanuseklassis viimase nädala jooksul korduvalt Eesti rekordeid parandanud Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalev).

A-vanuseklassi võitjatele paneb auhinnad välja internetipõhine liiklusteooria õppimise keskkond Teooria.ee, mis toetab noori sportlasi tasuta autokooli teooriaõppega. “Soovime tublidele noortele anda võimaluse saada autoroolis iseseisvaks ja seeläbi oma päevakava paremini planeerida – nii saaksid noored rohkem pühenduda spordile. Teooria.ee e-õppe keskkond võimaldab ka kõige hõivatumatel noortel sportlastel paindlikult läbida autokooliõpingud”, rääkis keskkonna kliendihaldur Priit Haidak.

Võistluste detailne ajakava on üleval Eesti Kergejõustikuliidu kodulehel.

Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Tallinna Sadam, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee.
Eesti Kergejõustikuliidu ametlik joogipartner on Vichy Vivasport.
Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio KUKU.

Lisainfo:
Marko Aleksejev
Eesti Kergejõustikuliit, saavutusspordi juht
tel: 5910 5056
e-post: marko@ekjl.ee