Nädala lõpus toimub U-20 koondise laager

4.-6. mail toimub Audentese Spordigümnaasiumis juba teine Eesti U-20 koondise ühislaager. Laagrisse koguneb ligi 30 noort lootustandvat sportlast koos treeneritega, et peagi algavaks võistlushooajaks üheskoos vormi lihvida ning spetsialistide loenguid kuulata.

Projekti kolm peamist eesmärki on lootustandvate kergejõustiklaste sportliku arengu tagamine ja tingimuste loomine arengu jätkumiseks, meeskonnavaimu kasvatamine ning 2012. a hea esinemine U20 maailmameistrivõistlustel Barcelonas.

Projektis osalevad juunioride tiitlivõistluste normi täitnud sportlased ning MM-i normist kuni 75 IAAF punkti kaugusel olevad sportlased. Täiendavalt on projekti kaasatud sportlasi EKJL noortekomisjoni ja alarühmade vastutavate treenerite ettepanekul. Hetkeseisuga on järelkasvuprojekti kaasatud 34 sportlast. Eesti U-20 projekti kaasatud sportlaste nimekiri

Juunioride koondisele “paneb rattad alla” internetipõhine liiklusteooria õppimise keskkond Teooria.ee, mis toetab järelkasvuprojekti liikmeid tasuta autokooli teooriaõppega.
Eesti kergejõustikku toetavad Elion, Nike, Tallinna Sadam, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee.
Meediapartnerid on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio KUKU.

NB! U-20 koondise projekti arvatud sportlased ja treenerid, palun andke oma osalemisest või mitteosalemisest teada hiljemalt kolmapäeval, 2. mail. E-posti aadressidel: antskiisa@gmail.com või sirje@ekjl.ee

Eesti U-20 ühislaagri kava (4.-6. mai 2012)