Müügile tulid 2015. aastal toimuva Praha sise-EMi piletid

Euroopa sisemeistrivõistlused kergejõustikus toimuvad 5.-8. märtsini 2015. aastal Tšehhi pealinnas Prahas. Alates möödunud nädalast on võimalik soetada sise-EMile pileteid.

Esimese kategooria piletite hulk on väga piiratud – vaid ligikaudu 700 parima istekohaga piletit läks müüki ning fännid, kes omale parimaid istekohti võistlusteks soovivad, peaksid piletid varakult ära ostma,” pani huvilistele südamele sise-EMi korralduskomitee president Libor Varhanik. “Me otsustasime teha piletihinnad sellised, et need oleksid tavapublikule kättesaadavad. Piletitulu ei ole meie jaoks esmatähtis, oluline on piletite väljamüük ning võistluste atmosfäär,” lisas Varhanik.

Piletid on müügil hinnaga 150-400 Tšehhi krooni ehk orienteeruvalt 6-16€ sessiooni kohta.

Korraldajad loodavad, et huvi Prahas toimuva sise-EMi vastu on suur, eriti arvestades seda, et viimati toimusid kergejõustiku rahvusvahelised tiitlivõistlused (Euroopa meistrivõistlused) Tšehhis 37 aastat tagasi.

Võistluste programm algab neljapäeval, 5. märtsil kuulitõuke ja kaugushüppe kvalifikatsioonidega ning jätkub avatseremooniaga. Hetkel saavad fännid osta pileteid 6.-8. märtsil toimuvatele võistluspäevadele, 5. märtsi piletid saabuvad müüki hiljem. 6. ja 7. märtsil on võimalik osta pileteid eraldi nii hommiku- kui ka õhtupoolsele sessioonile, 8. märtsil on kavas vaid üks sessioon.

Pileteid osta ja O2 Arena saaliplaane vaadata saab SIIT.

Võistluste kodulehekülg

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST