MM-i kolmas päev | Pedriks eeljooksust edasi ei pääsenud, sündis kaks maailmarekordit

Belgradi sise-MMi viimasel päeval oli ainsa eestlasena stardis Keiso Pedriks, kellel kahjuks 60 m tõkkejooksu eeljooksust edasi pääseda ei õnnestunud. Võistluste viimane päev kulmineerus kahe maailmarekordiga.

60 m tõkkejooksu teises eeljooksus sai Keiso Pedriks ajaks 7.77, mis andis talle oma jooksus viienda koha ning poolfinaali kahjuks edasi ei viinud. Poolfinaali saamiseks oleks pidanud 3 sajandikku kiiremini jooksma. Kokkuvõttes Keisole 31. koht.
Selle ala maailmameistriks krooniti Grant Holloway, kes poolfinaalis kordas enda nimele kuuluvat maailmarekordit (7.29) ning finaalis sai ajaks 7.39.

Naiste kolmikhüppes tuli maailmameistriks Yulimar Rojas uue maailmarekordiga – 15.74. Teine maailmarekord sündis meeste teivashüppes, kus Armand Duplantis ületas kõrguse 6.20.

Meeste kõrgushüppe võitis Sanghyeok Woo tulemusega 2.34 ning meeste 3000 m jooksus sai kulla Selemon Barega ajaga 7:41.38. Naiste kaugushüppe maailmameistriks krooniti kodupubliku rõõmuks Ivana Vuleta tulemusega 7.06. Naiste 800 m jooksu võitjaks tuli Ajee Wilson ajaga 1:59.09 ja meeste 1500 m jooksus tuli maailmameistriks Samuel Tefera ajaga 3:32.77.
Meeste 4×400 m teatejooksus võitis maailmameistritiitli Belgia ning naiste teatejooksus tuli võitjaks Jamaica.