Mistra, Eesti Kergejõustikuliit ja Rasmus Kisel sõlmisid kolmepoolse sponsorlepingu

Mistra, Eesti Kergejõustikuliit ja Rasmus Kisel sõlmisid kolmepoolse sponsorlepingu, et aidata Rasmus Kisel starti Tokyo olümpiamängudel.

Kisel on seadnud eesmärgiks jõuda 2020. aastal Tokyo olümpiale 800 meetri distantsil ja Mistra otsustas jooksutalenti sel teekonnal toetada.

“Rasmus Kiseli toetamise juures sai määravaks asjaolu, et lisaks headele sportlikele tulemustele on ta sama võimekas ka õppetöös, lõpetades sel suvel Cambridge’i ülikooli füüsikateaduskonna,” selgitab Mistra juhatuse esimees Priit Tamm. “Mistra väärtustab neid andekaid noori, kes mõistavad hariduse tähtsust ning on suutelised ka selles valdkonnas häid tulemusi saavutama. Rasmus Kisel on esimene, keda me püüame olümpiale aidata, kuid pärast Tokyo olümpiamänge valime kindlasti välja järgmise olümpialootuse, kes vastab meie standarditele.”

“Mistra toetus on minu jaoks märgiline ning omab motiveerivat efekti. Väga hea on, kui keegi veel usub eesmärkidesse, mis ma endale püstitanud olen ning on valmis nende realiseerimisele kaasa aitama,” rõõmustab 800 meetri jooksu Eesti meister Kisel. “Mistra toetus tuleb kõvasti abiks – välismaale kõrgema tasemega võistlustele sõitmine on kallis, kuid pakub samas tugevamaid konkurente, paremaid tingimusi hea aja jooksmiseks ning rohkem reitingupunkte. Teisalt aitab toetus katta treening- ja taastuskulusid. Näiteks talvel lähen neljaks nädalaks Keeniasse laagrisse ning kevadel tõenäoliselt sama kauaks USAsse.”

Eesti Kergejõustikuliidu presidendi Erich Teigamägi sõnul on alaliidul hea meel, et Eesti ettevõte on noore sportlase olümpiaunistuse täitumisele õla alla pannud. „Eratoetajate panus Eesti sporti on alati väga tervitatav ja äsja sõlmitud leping näitab, et Mistra mõtleb kaugemale ja laiemalt kui vaid majanduslik kasum,“ sõnas Teigamägi. „Soovime Rasmusele edu ja loodame tema jooksudele juba Tokyos kaasa elada.“

Mistra on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille toodang on suunatud autotööstusele. Firma valmistab rullvaipu, interjööri- ja pagasisüsteeme, eksterjööri osasid, veokite ja tööstusmasinate süsteeme ja põrandamatte. Firma klientide seas on autofirmad Volvo, Volkswagen ning paljud teised.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST