Magnus Kirt liitub Audentese spordiklubiga

Foto: Andres Raudjalg

Alates 2009. aastast TTÜ spordiklubisse kuulunud Magnus Kirt alustab uue hooaja ettevalmistust Audentese spordiklubi nimekirjas. Kirdi sõnul olid muudatuse peamisteks põhjusteks tipptasemel treeningutingimused ja Audentese toetav süsteem.

Kodulinnast Tõrvast 2009. aastal pealinna siirdunud Kirt asus ülikooli õppima ärindust ning liitus samal aastal ka TTÜ spordiklubiga. Viimastel aastatel oli Eesti odaviskerekordi omanik aga spordiklubi ainukene kergejõustiklane. ,,Võrreldes minu eelmise koduklubiga on Audentes rohkem kergejõustikule suunatud ning siinne süsteem toetab ala harrastamist,’’ selgitas Magnus. ,,Audentese spordikeskuses olen treeninud juba pikalt, kuid spordiklubiga liitumine võimaldab mulle veelgi paremaid tingimusi tipptasemel treenimiseks: saan aastaringselt visata oda, joosta, ujuda ja akrobaatikat teha. Audentese spordiklubi on uuendustele avatud ning käib ajaga kaasas, et pakkuda tasemel tingimusi ka kodumaal. Uueks hooajaks loodan siin teha väga hea ettevalmistuse ning soovin võistlusperioodil jälle konkurentsivõimeline olla,’’ lisas Magnus.

Lisaks Doha maailmameistrivõistluste teise koha omanikule kuuluvad viimaste aastate edukaimasse kergejõustikuklubisse ka Rio OM-i 4. koht Martin Kupper, Londoni MM-i 4. koht Janek Õiglane, Eesti rekordiomanikud Liina Laasma ja Karl Erik Nazarov ning paljud teised praegused Eesti tipud. ,,Magnuse liitumine Audentese spordiklubiga on meie jaoks väga suur rõõm. Ta on aastaid Audentese spordikeskuses treeninud ja spordiklubiga liitumine on tore jätk meie koostööle. Soovime spordiklubina pakkuda parimaid treeningutingimusi nii lastele, noortele kui ka tipptasemel sportlastele nagu Magnus. Kindlasti innustab tema eeskuju noori usinamalt treenima ja lisab väärtust meie klubile,’’ lisas Audentese spordiklubi juhataja Peeter Tishler.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST