Mägi kolmapäeval toimunud Teemantliiga etapil kolmas

Legendaarsel Teemantliiga etapil Oslos Bisletti staadionil sai meeste 400 meetri tõkkejooksus kindla võidu kümnevõistluse maailmarekordimees Ashton Eaton, kes keskendub tänavusel vaheaastal just sellele alale.

Ameeriklane jäi oma nädalavahetusel Hengelos püstitatud rekordist vaid 9 sajandiku kaugusele, läbides staadioniringi 49,16-ga. Teine oli Eatoni kaasmaalane Johnny Dutch ajaga 49,77.

Hea jooksu tegi ka Rasmus Mägi, kes sai elu esimesel Teemantliiga etapil 49,88-ga kolmanda koha. Hooaja tippmargist jäi 22-aastast eestlast lahutama 21 sajandikku. Mägist sai teine eestlane kes tänavu Teemantliigal poodiumile jõudnud – hooaja avaetapil Dohas oli Gerd Kanter kettaheites kolmas.

“Tuul segas jooksu, mistõttu oma tempot ei saanud arendada. Ent kolmas koht valmistab rahulolu. Vaatasin, et kõik jooksid end korralikult tühjaks täna,” oli Mägi vahetu kommentaar tänasele jooksule.

“Tuulise ilmaga jooksmine on alati raske, aga olen rahul, et suutsin taas sarnast aega oma eelmisele võistlusele näidata,” sõnas Eaton pärast jooksu.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST