Maailma Kergejõustikuliit alustab ülemaailmset vestlust spordi tuleviku kohta

I am Athletics - The Global Conversation

Maailma Kergejõustikuliit pöördub kogu kergejõustiku perekonna poole, et osaleda “ülemaailmses vestluses” , et anda teadmisi ja tagasisidet, mis kujundavad kergejõustiku järgmise kümnendi tulevast suunda.

Sel aastal on WA pühendanud koostöös liikmesliitude ja teiste peamiste huvigruppide, sealhulgas sportlaste, treenerite, ametnike, fännide, koolide, kohtumiste direktorite, partnerite ja meediaga, et välja töötada maailma kergejõustikukava 2022–2030. Maailmaplaan on kõigi spordiga tegelejate jaoks põhidokument, milles esitatakse tegevuskava kergejõustiku kasvuks ja arenguks aastani 2030.

Plaani eesmärgiks on kuulata kergejõustiku kogukonda, selgitada välja probleemid ning luua visioon ja suund aastaks 2030, selgitades, kuidas nii kergejõustik, selle liikmesliidud kui ka alaühendused ja teised kergejõustikuga tegelevad inimesed saavad teha koostööd kergejõustikulade arendamiseks ja kasvatamiseks kogu maailmas. Plaan sisaldab selgeid rolle ja vastutust, ajakavasid, mõõdetavaid tulemusi jpm.

Vestlusega liitumiseks ja kergejõustiku tuleviku aitamiseks täitke küsitlus SIIN.

Lisainfot leiab www.worldathletics.org/conversation

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST