Loengusari “Treeni teadlikult”

Kristjan Port, Indrek Tustit, Andres Olvik, Ahto Tatter on vaid mõned spordis tunnustatud spetsialistid, kes näevad tihti harrastussportlastes tugevat tegutsemise ja saavutamise tahet, aga suurema teadmistepagasi puhul oleks eesmärgid kergemini saavutatavad.

Nii on ka sel kevadel alustama harrastussportlastele õhtused loengud TREENI TEADLIKULT!

 

Avaloengu lektor Kristjan Port kutsub üles just mõistlikult sportima: „Loengutesse on oodatud on tervisliku eluviisiga inimesed, nende juhendajad ja noorsportlaste lapsevanemad on oodatud kuulama loenguid, kus fookuses on tervis, jooksmine, ratas, ujumise ja venitamise teemad.“

 

Loengutes pööratakse tähelepanu jooksu ja ratta treeningute planeerimisele teadlikumalt ning kuidas hoida see läbi oma tervist soovides saavutada isiklike seatud eesmärke võistlustel osalemisele. Ujumistreener jagab nõu kuidas paremini planeerida oma tehnikat ja taktikat ujumistreeningutel. Räägitakse vigastustest ja nendest taastumisest seal juures ka võimalike abivahendite kasutamisest. Eraldi teemadena lisaks toidulisandid, vitamiinid ja vedeliku tasakaal spordis ning palju tähelepanu saanud venituste vajalikus ning olulisus treeningutel.“

 

Lektoriteks on: Kristjan Port, Indrek Rannama, Ahto Tatter, Andres Olvik, Anneli Sikkut, Katre Lust-Margna, Kirsti Pedak, Kalev Toots, Indrek Tustit.

 

Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudi ning Eesti Spordimeditsiini klastri SportEST eestvedamisel toimuvad alates 11.märtsist teisipäeva õhtuti lühiloengud koondnimetusega TREENI TEADLIKULT, mis on enesetäiendamise võimalus tervislikuks sportimiseks sportivatele inimestele vigastuse ennetamise, ravi ja taastumise valdkonnas. Loengutele on oodatud kõik, kes peavad liikumist ja sportimist oma elu osaks ning soovivad lisateadmisi, kuidas seda paremini teha.

Loengusarja ajakava ja täiendav info

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST