LHV Maijooksule on registreerinud juba üle kümne tuhande liikumisharrastaja

LHV Maijooksule on registreerinud juba üle kümne tuhande liikumisharrastaja. Tegevust ja meelelahutust jagub kõigile, kes laupäeval Tallinna Lauluväljakule tulemas on. 

Kaheaastase koroonapausi järel 21. mail taas toimuvale Eesti populaarseimale naiste liikumissündmusele on käimas hoogne registreerimine. Laupäeval asetleidvale suursündmuse erinevatele distantsidele on registreeritud juba enam kui kümme tuhat liikumisharrastajat.

Internetilehel www.jooks.ee saab kuni reede õhtuni kirja panna seitsmekilomeetri pikkusele jooksu-, käimise- või kepikõnnidistantsile ning kolmekilomeetrisele Rimi tütarlastejooksule. 

Alates tänasest on Tallinna Lauluväljaku peahoone esimesel korrusel avatud Maijooksu sekretariaat, kust osavõtjad saavad välja võtta oma stardinumbrid. Sekretariaat on avatud neljapäevast reedeni kell 10.00-19.00 ning laupäeva hommikul enne jooksude starte.

Laupäeval kell 11 Lauluväljaku peaareenil algavatele Limpa Lastejooksudele soovitavad korraldajad aja paremaks planeerimiseks lapsed eelregistreerida ürituse kodulehel: http://www.jooks.ee/et/maijooks/lastejooksud

Keskpäeval, kell 12 starditakse Tallinna Lauluväljaku Mere alleelt kolmekilomeetri pikkusele Rimi tütarlastejooksule. Kell 13.00 antakse samast paigast start seitsmekilomeetri pikkusele LHV Maijooksu põhidistantsile, kus võib osaleda nii joostes, käies kui kepikõndi tehes. Valida saab ajavõtuga ning ajavõtuta distantside vahel. 

Jooksu- ja käimisrajad viivad Maijooksul osalejad lauluväljaku ja Maarjamäe ümbruses kulgevatele teedele ja terviseradadele. Enne starte toimub MyFitnessi soojendusvõimlemine asjatundlike treenerite eestvedamisel. Rajal antakse maijooksulistele hoogu juurde ergutuspunktides. Kõiki lõpetajaid ootab toetajate poolne kingikott, kaunis maikellukese motiiviga medal ning traditsiooniline laevareisi pakkumine Tallinkilt. 

LHV Maijooksu ajal on Tallinna Lauluväljakul traditsiooniliselt avatud tervisemess, kus on arvukalt esindatud spordi- ja vaba-aja kaupade pakkujad, tutvuda saab mitmete tervisetoodete ja -teenustega ning registreerida tervisespordiüritustele. 

Päev kulmineerub autasustamise ja traditsioonilise Maijooksu kevadkontserdiga, kus esineb 2 Quick Start. 

Arvestades suurt osalejate arvu, tasub kohale tulla aegsasti. Mõistlik on auto koju jätta ning sõita kohale ühistranspordiga või tulla tervisliku päeva puhul üldse jalgsi. Saabuda võib ka jalgrattaga, sest lauluväljaku Mere värava juures on avatud rattaparkla. Kui siiski tullakse autoga, peab jälgima liiklusreguleerijate märguandeid ning parkima lubatud kohtades. Tasuta saab sõiduki parkida Eesti Näituste suures parklas. 

Maijooksuaegse liiklusinfo leiab lingilt: http://www.jooks.ee/et/maijooks/liiklusinfo

Eesti suurimale naiste liikumissündmusele LHV Maijooksule saab veel täna ja homme registreerida internetilehel www.jooks.ee ning laupäeval Tallinna Lauluväljakul asuvas sekretariaadis.

Lisainfo:
Mati Lilliallik
LHV Maijooksu peakorraldaja
GSM: 5213331
E-post: mati@jooks.ee

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST