LHV Maijooksu võitis Laura Maasik, kokku osales ligi 13 000 harrastajat

LHV Maijooksu esikolmik | Foto: LHV Maijooksu korraldustiim

Täna toimunud LHV Maijooksu võitis Laura Maasik. Rimi Tütarlastejooksu kiireim oli Karmel Jano. Eesti suurimast kevadisest liikumissündmusest sai osa ligi kolmteist tuhat liikumisharrastajat.

Täna Tallinna Lauluväljakul juba kolmekümne viiendat korda toimunud LHV Maijooksu võitis esmakordselt Nõmme Kergejõustikuklubi kasvandik Laura Maasik tiimist Headinimesed, kes läbis seitsmekilomeetri pikkuse raja kahekümne nelja minuti ja neljakümne kolme sekundiga. Teiseks tuli Tartu Spordiseltsi Kalev jooksja Kaisa Kukk (aeg 24.57) ja kolmandaks Birgit Pihelgas Pärnu Altiuse Spordiklubist (26.00). Esmakordselt kavas olnud Rimi Tütarlastejooksu kolm parimat olid Karmel Jano, Riia Katariina Laas ning Emma Roasto.

Rimi Tütarlastejooksu esikolmik | Foto: LHV Maijooksu korraldustiim

Terve päev oli avatud tervisemess ja toimusid Limpa Lastejooksud. Liikumisrõõmu täis päev kulmineerus suure kevadkontserdiga, kus esines 2 Quick Start.

Järgmine, järjekorras 36. LHV Maijooks toimub 20. mail 2023. aastal.