Laupäeval toimub “TV 10 Olümpiastarti” IV etapp Rakveres

Laupäeval, 26. mail toimub laste võistlussarja “TV 10 Olümpiastarti” IV ja selle hooaja eelviimane etapp Rakveres. Hooaja viimasel üksikalade etapil on kavas viske- ja heitealad ning pikamaajooksud. Sarja finaaletapp toimub 12.-13. juunil Kose staadionil.

Võistluste ajakava on üleval Eesti Kergejõustikuliidu kodulehel.

Neljanda etapiga selgub ka 20 paremat võistkonda, kes teenivad finaalipääsme. Üldvõidu suunas liiguvad Rakvere Reaalgümnaasium ja Koeru Keskkool. Hetkeseisu saab vaadata: http://tv10.ekjl.ee/voistluste_tulemused/2012. 

TV 10 Olümpiastarti Rakvere etapi erisaade on eetris pühapäeval, 3. juunil kl 15:45 ETVs (kordused T 5. juuni kell 17.10 ETV2 ja K 6. juuni kell 14.00 ETV). Mikrofoni haaravad spordireporteri ametist unistavad abituriendid Laura Kalam Viljandist, Hemminki Otstavel Tartust ning noor kettaheitja Priidu Niit. Saatejuht ja režissöör Anu Säärits, monteerija Villu Martverk.

1971. aastast Eesti Televisiooni sporditoimetuse ja Eesti Kergejõustikuliidu koostöös toimuv kergejõustikusari on maailmas ainulaadne noortesporti propageeriv võistlus ja vanim saatesari Eestis.

“TV 10 Olümpiastarti” on kaheastmeline võistlussari. Esimese astme moodustavad linnades ja maakondades korraldatavad etapid ja teise üleriigilised üksikalade etapid ning mitmevõistluse finaal. Üleriigilised etapid on nii individuaalsed kui ka võistkondlikud võistlused, kus saavad osaleda koolide võistkonnad ja linnade ning maakondade etappidel sarja normatiivi täitnud individuaalvõistlejad.

“TV 10 Olümpiastarti” võistlussarja peasponsor on Elion, toetajad Nike, Acme, Konsum, VivaSport, Skypark, Kalev, Sportland, Orbit, Eesti Kultuurkapital ja Eesti Olümpiakomitee.

 

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST